Peron 9¾ Notları

Bu kitap, Kerri Rivera’nın Türkçeye kazandırılmış Otizm Olarak Bilinen Belirtilerinden Kurtulmak başlıklı kitabında çizilen çerçevede perhiz ve klordioksit kullanımı yaparken birikmiş tecrübe araştırma sonuçlarının kayıt altına alınması ve bu programı (yahut herhangi başka bir arınma programını) uygulamak isteyenlere ışık tutması maksadıyla, yardımcı materyal olarak hazırlanmıştır.

Yazar Hakkında

As in the words of Douglas Adams, “Not tall and absurdly thin. And good natured. Mostly, not always. A bit like a preying mantis that doesn’t prey – A non-preying mantis if you like. A sort of genial mantis that’s given up preying and taken up tennis instead.” “Learned more than the pupil. Was a teacher.” “More like a holistic health detective, instead.” “Rule breaker, short-circuited a great many times.” “Wants to think the unthinkable, do the undoable.” “Dot-connector, juniour.” 1974, and still counting.

İçini  İncele

kİtap Hakkında

Kırk yıla yaklaşan geçmişiyle bir üst sınıf arındırıcının hayatımıza değdiği noktada yaşanan dönüşümlerin bir getirisi bu kitap.

Kerri Rivera’nın bitmek tükenmek bilmez enerjisi ile yanıtladığı ve grubumuzun emektar küratörlerince kurtarılmış bilgilerden tutun, dünyadan ve Türkiye’den güvenilir ürün temin edilebilecek adreslere; CBD yağı, LDN kullanımı, SIBO tablosu içeriğinden tuvalette taht oyunlarının renk falına; gıdalardaki görünmez ‘genetiği değiştirilmiş’ içeriklerden su arındırma sistemlerine; günlük hayattaki toksinleri azaltma yöntemlerinden hayatımızdaki ağır metalden güllelere; ‘binder’ dediğimiz toksin bağlayıcı önerilerinden aylık program örneklerine kadar… heybede birikmiş ne varsa tek ciltte birleşsin, bilgi, ihtiyacı olanlanı bulsun diye ortaya çıkmış bir mini eser.